پرسش و پاسخ

اگر در کار با سیستم، به مسئله ای برخورده اید که ذهنتان را بخود مشغول کرده، با ما در میان بگذارید.

فیدهای خروجی

فیدهای خروجی چه هستند؟

یکی از بهترین راه‌های دنبال کردن آخرین ارسالها از خارج شبکه، دنبال کردن ِ خوراکِ ارسالهای یک کاربر توسط آر‌اس‌اس میباشد که عملیات فوق توسط نرم افزارهایی خبرخوان یا RSS Reader صورت میگیرد. گرچه میتوانید آخرین ارسالهایتان در جیک را در وب‌سایت خود بنمایش در آورده و کاربران را به خواندن پیامهایتان راغب نمایید. امکان دسترسی به آدرس ِ فید از طریق صفحه کاربری هر کاربر ِ جیک میسر میباشد.

چگونه یک فید ِ خارجی را به پروفایل خود اضافه کنم؟

برای اضافه کردن ِ یک فید خارجی به پروفایل ِ خود، می‌بایست به بخش تنظیمات حساب کاربری خود رفته و در قسمت فید RSS آدرس فید ِ مورد نظر خود را وارد نمایید. تفاوت ِ فیدهای خارجی ِ پروفایل ِ کاربر با گروه‌ها در این است که مطالب ِ وارد شده از طریق ِ فیدهای خارجی ِ مربوط به هر کاربر، در بخش آخرین ارسالها نمایش داده میشوند.

چگونه یک فید ِ خارجی را به یک گروه اضافه کنم؟

برای وارد کردن یک فید ِ خارجی در یک گروه می‌بایست به بخش تنظیمات گروه رفته و در قسمت «فید RSS» فید مورد نظر را به گروه ِ مربوطه اضافه نمایید. لازم به ذکر است دسترسی به تنظیمات گروه برای مدیران ِ گروه امکان پذیر میباشد.

چگونه از فـیلتــر ِ پستهای مربوط به فیدهای خارجی استفاده کنم؟

در هنگام وارد کردن یک فید خارجی در یک گروه، میتوانید از ویژگی ِ فـیلتــر استفاده و کلمات ِ مورد نظر خود را برای تفکیک کردن ارسالهای مناسب با گروه از فید ِ خارجی وارد نمایید.


صفحه اصلی  /  درباره ما  /  راهنما  /  قوانین  /  تماس با ما  /  تبلیغات  /  وبلاگ
© 1391-1401 - تمام حقوق مادی و معنوی شبکه اجتماعی جیک برای مدیریت محفوظ است.