پرسش و پاسخ

اگر در کار با سیستم، به مسئله ای برخورده اید که ذهنتان را بخود مشغول کرده، با ما در میان بگذارید.

استفاده از سیستم

داشبورد چیست؟

اولین صفحه ای که بعد از ثبت نام مشاهده میکنید، داشبود سایت میباشد که آخرین ارسالها را در معرض دید قرار داده و امکان نمایش اطلاعات ِ شبکه (با توجه به تنظیماتی که در بخش حساب کاربری خود انجام داده اید) را به شما میدهد.

فـیلتــر "آخرین ارسالها" در داشبورد

نمایش آخرین ارسالها و دعوتنامه های ارسال شده برای عضویت در گروه‌های مختلف، نمایش کاربرانِ جدید شبکه و کاربرانی که یکدیگر را دنبال میکنند، از عناوین مهم این بخش میباشد.

فـیلتــر "@من" در داشبورد

این فـیلتــر تمامی اشاراتی که در ارسالهای همکاران و دوستانتان در جیک به شما صورت گرفته را جمع آوری کرده و اطلاع رسانی می نماید.

فـیلتــر "پیام خصوصی" در داشبورد

در صورتی که قصد ارسال پیام خصوصی برای یکی از کاربران شبکه را داشته باشید، بطوری که شخص دیگری از آن مطلع نشود، میتوانید از قابلیت پیام خصوصی استفاده نمایید. فـیلتــر مربوط به ارسالهای خصوصی شما را از آخرین پیامهای خصوصی ِ دریافت شده مطلع میسازد.

فـیلتــر "نظرات" در داشبورد

با استفاده از فـیلتــر نظرات میتوانید از آخرین نظراتِ مربوط به ارسالهایی که در آنها مشترک بوده و یا توسط شما منتشر شده اند، مطلع شده و کنترل داشته باشید.

فـیلتــر "علاقه مندی‌ها" در داشبورد

حتما" به ارسالهایی که توجهتان را به خود جلب میکنند برخورد کرده اید ؛ این ارسالها را میتوانید با افزودن به علاقه مندی‌ها که توسط کلید ستاره‌ی مربوط به هر پست صورت می‌گیرد، انتخاب نموده و در زمانی دیگر به سراغ آنها بروید. پستهای جنجالی و پستهایی که ممکن است در زمانی دیگر به آنها احتیاج پیدا کنید، میتوانند با اضافه شدن به علاقه مندی‌های حساب کاربری شما، همیشه در دسترس باشند.

فـیلتــر "خوراک ِ آر‌اس‌اس" در داشبورد

آخرین ارسالهای سایتهایی که در گروه‌های مختلف توسط فید RSS آنها منتشر میشوند، از طریق فـیلتــر ِ مذکور بنمایش در آورده خواهد شد.

فـیلتــر "همه" در داشبورد

امکان مشاهده‌ی آخرین ارسالهای عمومی ِ منتشر شده توسط کاربران شبکه از طریق فـیلتــر "همه" میسر گردیده است. به کمک این فـیلتــر قادر خواهید بود ارسالهای کاربرانی که در لیست دنبال‌شدگان ِ شما قرار ندارند را خوانده و در صورت نیاز به لیست علاقه‌مندیها اضافه نموده و یا کاربرِ ارسال کننده‌ را دنبال نمایید.


صفحه اصلی  /  درباره ما  /  راهنما  /  قوانین  /  تماس با ما  /  تبلیغات  /  وبلاگ
© 1391-1401 - تمام حقوق مادی و معنوی شبکه اجتماعی جیک برای مدیریت محفوظ است.