nana19-93 - جیک

نسرین

همینی که هستم .... [درباره]
توسط 2 کاربر لایک شده‌

مشخصات

موارد دیگر
حالت امروز من: خواب آلود
nana19-93 آفلاین می باشد!
نسرین
11 پست
5 دیدگاه
26.5 امتیاز
1372-07-03
زن - مجرد
اسلام
تهران
دانشگاه سراسری
کارشناسی
وسط گرا !
عکاسی.موسیقی- کتاب ...هر چیزی غیر از درس :)

آهنگ پیشواز

افتخارات کسب شده

آخرین بازدید کنندگان

دنبال‌کنندگان

در صورتی که تمایل دارید نسرین را دنبال کنید باید ابتدا وارد سایت شوید!
نسرین فرياد مي زند:
_
نسرین
نسرین
حیف نون تو مهمونى داشت یه آهنگ قدیمى میخوند ....
یکى بهش گفت : داداش دمت گرم .... ما رو بردى چهل سال پیش
حیف نون که جوّ گیر شده بود گفت :
الان یه دونه قدیمى تر میخونم برگردى تو شکم ننه ات !!!!!{-18-}

نسرین
نسرین
·زن برانماز صبح شوهرش رو بیدار میکنه.مرد :ول کن بعدا قضاش رو میخونم.زن :ولی شرع گفته باید اول وقت نماز خوند.مرد :شرع گفته من چهارتا زن میتونم بگیرما.زن :بخواب عزیزم خدا خیلی بخشندس

نسرین
نسرین
زوج خوشبخت: زن لال - مرد کرزوج غریبه: مرد کارمند - زن کارمندزوج مبارز : زن باسواد - مرد بی سوادزوج با تفاهم : زن زشت - مرد زشتزوج شکاک :زن خوشگل - مرد خوشتیپزوج بدبخت : زن پولدار - مرد بی پولزوج عاقل : زن مجرد - مرد مجردزوج ایده آل : یافت نمی شود!!
ادامه ...

نسرین
نسرین
کاش ندونی که دلم واسه چشات پر میزنهکاش ندونی که میاد هر روز بهت سر میزنهکاشکی بارون غمت منو میبردکاش ندونی که نگاهم ، خیره مونده به نگاهتکاش ندونی که همیشه ، موندگارم چشم به راهت
ادامه ...

نسرین
نسرین
دی : میری خواستگاری دختر همسایه تون و با هم نامزد میشین بعد از شش ماه دختره مریض میشه و کم کم کور میشه اما تو بخاطر پیمانی که با او بستی باهاش ازدواج می کنی و سالها با هم زندگی می کنین.

بهمن : با دختره مورد علاقه ات نامزد میشین و بعد از ۳ سال دوران نامزدی شیرین موقع عروسی سر سفره عقد عاقد سه بار از دختره می پرسه آیا حاضره زن تو بشه و اون میگه نه!!!

اسفند :یک روز اتفاقی چشمت به پیر زن همسایه می افته و ناخودآگاه عاشقش میشی و موضوع رو به مامانت میگی اما اونا مخالفت می کنن و میگن این سن مامان بزرگتو داره اما تو میگی مهم عشق و تفاهمه که ما داریم سن و سال که مهم نیست و با مخالفت شدید پدر و مادر با هم ازدواج می کنین اما شب عروسی عروس از شدت خوشحالی سکته می کنه و می میره!!
ادامه ...

نسرین
نسرین
مهر : عاشق دختری میشی که فکر می کنی اونم تورو خیلی دوست داره و بعد از یک دوران عاشقی سخت بالاخره به خودت جرات میدی و میری خواستگاری دختره اما دختره یک سیلی آبدار می زنه تو گوشت و میگه بی ناموس من تو رو مثل داداشم دوست داشتم اما تو سو استفاده کردی و تو تا آخر عمر دیگه ازدواج نمی کنی.

آبان : چپ و راست واست دوست دختر ردیف میشه و همیشه ۳۰ – ۴۰ تا دوست دختره آن لاین داری و ۵۰ – ۶۰ تام آف لاین . همه عاشقتن و می خوان زنت بشن اما تو علاقه ای به ازدواج نداری و سرانجام در سن ۳۵ سالگی به علت مصرف زیاد دوست دختر سکته می کنی و میمیری.

آذر : ۳ بار ازدواج می کنی و از هر زنت صاحب ۹ فرزند میشوی . همه زنات تو رو از خودشون بیشتر دوست دارن. هر سه زنت تو یک خونه در کنار هم زندگی می کنن و اصلاً باهم مشکلی ندارن . کار بیرون از خانه هم انجام نمی دی فقط سرماه به سرماه میری پول یارانه ات رو میگیری (فکر کنم ۳۱ نفر هستین هر کدوم ۴۵ هزار تومان اوه چقدر میشه) کلاً آدم خوشبختی هستی.
ادامه ...

نسرین
نسرین
مرداد : احتمالاً بختتو بستن به خواستگاری هر دختری که میری به هفته نکشیده یه خواستگار عالی واسش میاد و عروس میشه . کم کم معروف میشی به بخت گشای دخترای ترشیده و میتونی کاسبی خوبی راه بندازی!

شهریور : یه شب که داری با موتورت میری خیابون گردی تو یک خیابون تاریک میبینی یک ماشین با شدت به یک دختره می زنه و فرار می کنی . سریع مثل قهرمانای فیلمای هندی میپری دختره رو بغل می کنی و می بری بیمارستان و خلاصه نجاتش می دی اما دختره به کما رفته و پلیسا فکر می کنن تو باهاش تصادف کردی و میگیرن زندانیت می کنن و بعد ۳ ماه دختره بهوش میاد و میگه تو چه فداکاری کردی و پدر و مادرش میان تو رو آزاد می کنن .
ادامه ...

نسرین
نسرین
فال
فروردین : ۴۶ بار به خواستگاری میری و جواب رد می شنوی اما در ۴۷ امین بار در حالیکه در اوج ناامیدی هستی جواب بله رو میگیری و در کنار همسرت سالها به خوبی و خوشی زندگی می کنی.

اردیبهشت : تا یکسال دیگه با دختر مورد علاقه ات ازدواج می کنی اما هنوز به شش ماه نکشیده بینتون اختلاف می افته و کار به طلاق می رسه . دختره مهریه اش که ۳۰۰۰ سکه طلا هستش رو اجرا می زاره و تو به زندان می افتی تو زندان معتاد میشی و هرویین مصرف می کنی و بعد از چندسال تحمل سختی و رنج در گوشه زندان میمیری.

خرداد :تا دو سال دیگه ازدواج می کنی و با یک دختر بسیار زیبا که خیلی هم دوستش داری اما شب عروسی موقعی که می خوای بری رو تخت پات به لبه تخت گیر می کنه و می افتی سرت می خوره به گوشه تختو میمیری.

تیر : ازدواج موفقی خواهی داشت و در تمام دوران زناشویی بمعنای واقعی کلمه زن ذلیلی .مشارکت در کا ها یعنی تفاهم مثلا بعضی کارهای خانه از قبیل شستن ظرفها با تو هستش . خانومت دختر خیلی خوشگلی که با اینکه برات میمیره ولی اعتقاد داره
ادامه ...

نسرین
نسرین
جییکککککک
(چیه خب؟اینجا نوشته یه جیک تازه بنویسید ){-11-}

نسرین
نسرین
حاصلضرب توان در ادعا مقداری ثابت است.هر چه توان انسان کمتر باشد ادعای او بیشتر و هر چه توان انسان بیشار ادعای او کمتر است. پروفسور حسابی

نسرین
نسرین
سلاممم سلامممم ..خوش اومدم یا نه؟ عضو جدید هستم بلد نیستم چطوریه اینجااا گم نشم یه دفعه {-1-}{-1-}


صفحه اصلی  /  درباره ما  /  راهنما  /  قوانین  /  تماس با ما  /  تبلیغات  /  وبلاگ
© 1391-1401 - تمام حقوق مادی و معنوی شبکه اجتماعی جیک برای مدیریت محفوظ است.