در مورد مطالب و نکته های قرآنی و حدیثی

کاربران گروه

نمایش همه

مدیران گروه

شما می توانید با وارد شدن به سایت در گروه galasegoranrahiannor عضو شوید و همچنین می توانید مطالبتان را در این گروه منتشر کنید!
galasegoranrahiannor (گروه عمومی · 12 کاربر · 5 پست)
@negar100 عضو گروه شد. 1397/09/25 - 12:33
samin-hamidi
samin-hamidi

وحید
وحید
آیا ائمه«سلام‌الله‌علیهم» جواب سلام ما را می‌دهند؟
سوال :

آیا وقتی به ائمه«سلام‌الله‌علیهم» سلام می‌کنیم، به‌این‌صورت است که ما سلام می‌کنیم و آن‌ها جواب می‌دهند و ما نمی‌شنویم یا اینکه آنان سلام می‌کنند و در اصل، سلام ما جواب سلام آن بزرگواران است؟
جواب :

ما وظيفه داريم به اهل‌بيت«سلام‌الله‌علیهم» سلام و درود بفرستيم و آن بزرگواران نيز حتماً پاسخ سلام و اظهار ارادت ما را می‌دهند و می‌توان چنين گفت که در واقع سلام ما به ايشان ناشي از توجّهي است که به ما دارند و در اثر عنايت اهل‌بيت( توفيق سلام و ابراز ارادت و مودّت به آنان می‌يابيم.
دفتر مرجع عاليقدر حضرت آية الله العظمى مظاهری مدّ ظلّه العالى
ادامه ...

وحید
وحید
ويژگي هاي شيعه
سوال : شيعه به چه كسي گويند؟ و اساساً شيعه واقعي چه كسي است؟
جواب :

ائمه دين را امام بداند، چنين شعاري هم داشته باشد، متابعت در عمل هم داشته باشد(دفتر مرجع عاليقدر حضرت آية الله العظمى مظاهری مدّ ظلّه العالى
ادامه ...

وحید
وحید
چه کنيم جزو 313 نفر يار امام مهدي«عج» باشم؟
سوال :

با سلام چه کار کنم که یکی از 313 یار امام مهدی باشم ؟
جواب :

اگر تقیّد به ظواهر شرع داشته باشید، حتماً از یاران امام زمان«ارواحنافداه» هستید و اگر مردید، وقتی امام زمان«ارواحنافداه»، آمدند شما را زنده می کنند.(دفتر مرجع عاليقدر حضرت آية الله العظمى مظاهری مدّ ظلّه العالى
ادامه ...

وحید
وحید
" شيطان چهار بار فرياد كشيد و ناله سر داد نخستين بار روزى بود كه از درگاه خدا رانده شد، سپس هنگامى بود كه از بهشت به زمين تنزل يافت، سومين بار هنگام بعثت محمد ص بعد از فترت پيامبران بود، و آخرين بار زمانى بود كه سوره حمد نازل شد"!. «1»(تفسیر نمونه)
ادامه ...


صفحه اصلی  /  درباره ما  /  راهنما  /  قوانین  /  تماس با ما  /  تبلیغات  /  وبلاگ
© 1391-1401 - تمام حقوق مادی و معنوی شبکه اجتماعی جیک برای مدیریت محفوظ است.