abass - جیک

75007_151976414968125_846989031_n.jpg 603037_107339889443873_1075595299_n.jpg
abass

توسط 1 کاربر لایک شده‌

مشخصات

موارد دیگر
حالت امروز من: معمولی
abass آفلاین می باشد!
abass
4 پست
2 دیدگاه
10 امتیاز
0000-00-00

آهنگ پیشواز

افتخارات کسب شده

دنبال‌کنندگان

(54 کاربر)
در صورتی که تمایل دارید abass را دنبال کنید باید ابتدا وارد سایت شوید!
abass
abass
شماهم موافقین که خوردن این خورده ریزه های ته پفک نمکی از کباب بره هم خوشمزه تره

abass
abass
يازهراء

abass
abass
شيوه تذكر..... پسر پرسید: «بابا! اگه دوستم یه کار بدی بکنه، من چی کار باید بکنم؟» پدر جواب داد: «باید بهش بگی این کار خوبی نیست. این کارو نکن!» پسر پرسید: « اگه روم نشه بهش چي بگم ؟» جواب داد: «خب روی یه تیکه کاغذ بنویس بذار توی جیبش». صبح که مرد برای رفتن به اداره آماده میشد، در جیب کتش کاغذی پیدا کرد که: «بابا سلام. سیگار کشیدن کار خوبی نیست. لطفاً این کار رو نکن!»
ادامه ...

abass
abass
یک مقام امنیتی خبر داد دستگیری عناصر مرتبط با منافقین توسط وزارت اطلاعات یک مقام امنیتی از بازداشت چند مهره مرتبط با گروهک منافقین که برای ایجاد اخلال در روند برگزاری انتخابات مأموریت داشتند، خبر داد.

جاوید
جاوید
برای فرزندانشان، خصوصاً فرزندان بزرگشان احترام خاصی قائل بودند و بسیار خوش و با متانت رفتار می کردند. گاهی به بهانه ای، بدون آنکه چیزی بگویند به آشپزخانه می رفتند و برای ما چای می ریختند. البته ما از این رفتار امام احساس شرمندگی می کردیم.
ادامه ...

بازنشر توسط :
ارکیده اسمانی
ارکیده اسمانی
انگشت شماره 1 (انگشت شصت) این انگشت نماد مسائل مادی و ثروت است و کسانی که این انگشت را انتخاب می‌کنند، اقتصاد‌دانان خوبی هستند و معمولا از نظر مالی در وضعیت خوبی قرار دارند. انگشت شماره 2 (انگشت اشاره) این انگشت نماد کار است و اشخاصی که به این انگشت اهمیت بیشتری می‌دهند، انسان‌های کاری‌ای هستند و به طور کلی وجدان کاری‌ خوب و موفقیت زیادی در کارهایشان دارند. انگشت شماره 3 (انگشت وسط) این انگشت میزا
ادامه ...

بازنشر توسط :
جاوید
جاوید
گنجشک به خدا گفت : لانه ی کوچکی داشتم، آرامگاه خستگیم، سرپناه بی کسی، طوفان تو آن را ازمن گرفت کجای دنیای تو را گرفته بود؟؟ خدا گفت: ماری در راه لانه ات بود تو خواب بودی باد را گفتم لانه ات را واژگون کند آنگاه تو از کمین مار پر گشودی! چه بسیار بلاها که از تو به واسطه ی حکمتم دور کردم و تو ندانسته به دشمنیم برخواستی!
ادامه ...

بازنشر توسط :

صفحه اصلی  /  درباره ما  /  راهنما  /  قوانین  /  تماس با ما  /  تبلیغات  /  وبلاگ
© 1391 - تمام حقوق مادی و معنوی شبکه اجتماعی جیک برای گروه طراحی آرتک محفوظ است.